Skip to content

Sztukateria Tomaszów - O firmie

KOWAL - Sztukateria lekka powlekana z zatopioną siatką

Szanowni Państwo,

Jesteśmy niezwykle doświadczonym przedsiębiorstwem, zajmującym się świadczeniem usług w dziedzinie produkcji sztukaterii.

Jako producent sztukaterii czujemy się zobowiązani do kompleksowego zadbania o wszelkie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Właśnie z tego powodu, pierwszym krokiem naszej pracy jest wybór najlepszych na rynku materiałów, które odznaczają się nie tylko ciekawym wyglądem, ale przede wszystkim trwałością, by kupione przez Państwa elementy cieszyły przez wiele lat. Kolejnym krokiem jest dbałość o następne etapy produkcyjne, jak chociażby produkcja danego wzoru, kształtu i rozmiaru. Mamy do czynienia z elementami wyposażenia wnętrza, które ściśle muszą przylegać do krawędzi, dlatego nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek różnice czy krzywizny, nasze produkty są powtarzalne.

Ze swojej strony, postanowiliśmy zapewnić także Państwu możliwie jak najwięcej swobody poprzez wypełnienie naszego sklepu bogatym asortymentem w wielu kształtach, ale przede wszystkim przez zapewnienie Państwu szansy na dokonywanie zakupów na wymiar, a więc nie narzucając z góry o jakich rozmiarach listew czy belek Państwo potrzebują. Oferta jest nadzwyczaj różnorodna cenowo, dzięki czemu znajdzie się u Nas mnóstwo ciekawych propozycji dla każdego, bez względu na jego możliwości finansowe.

Po złożeniu odpowiedniego zamówienia, zadbamy o jak najszybszą i najlepszą jego realizację, by pokazać się od najlepszej strony nie tylko od strony rozprowadzanych produktów, ale także w dziedzinie obsługi.

Serdecznie zapraszamy ze skorzystania z naszej oferty.